Zawiesia SMI

Zawiesia przyssawkowe

przyssawki próżniowe do szyb

Oferujemy zawiesia przyssawkowe wykonane z wysokiej jakości materiałów. To elementy, które są przystosowane do pracy nawet w wymagającym środowisku, ponieważ wyróżniają się trwałością oraz nieprzeciętną wytrzymałością. Wybór tych produktów jest korzystny z ekonomicznego punktu widzenia. Zawiesia przyssawkowe mogą być bowiem obsługiwane tylko przez jedną osobę.

W trosce o dobro pracowników

Zawiesia przyssawkowe wspierają pracę rąk ludzkich, odciążając tym samym pracowników wykonujących zadania fizyczne. Przenoszenie szyb czy blach o znacznej wadze wymaga dużej siły, a w efekcie może powodować negatywne konsekwencje dla zdrowia zatrudnianych przez Twoją firmę osób.

Jak pracują zawiesia przyssawkowe?

Zawiesia przyssawkowe odznaczają się szczególną precyzją oraz skutecznością. Nie musisz obawiać się, że duże ładunki o niestandardowych gabarytach i wadze będą trudne w transporcie, np. na terenie hali produkcyjnej czy hurtowni. Duża średnica tuby gwarantuje możliwość przenoszenia przez zawiesia przyssawkowe ładunków sięgających nawet kilku ton. Najczęściej są to blachy lub szyby — przedmioty o płaskiej powierzchni. “Uchwycone” przez zawiesia przyssawkowe nie ulegną uszkodzeniu, nie wyślizgną się i nie zmienią swojego położenia.

Zawiesia przyssawkowe mogą być wyposażone w specjalne przyssawki próżniowe do szyb lub przyssawki przemysłowe pozwalające na przenoszenie produktów spożywczych. Wyposażenie zakładu w zawiesia przyssawkowe umożliwi Ci transport ładunków o dużej wadze oraz nietypowych gabarytach, przy zaangażowaniu tylko jednego pracownika. To rozwiązanie bezpieczne, a zarazem funkcjonalne — Twoja firma szybko odnotuje szereg korzyści oraz zwrot tej inwestycji.

Możliwości zawiesi przyssawkowych:

  • unoszą przedmioty o maksymalnej wadze sięgającej aż 4 ton,
  • ich maksymalnych rozstaw to 4000mm x 1500mm,
  • są wyposażone w pompę ssącą wytwarzającą podciśnienie,
  • unoszą przedmiot stabilnie i bezpiecznie bez możliwości przesuwania się w transporcie,
  • są wykorzystywane w różnych branżach, często w tych, które zajmują się produkcją, pakowaniem oraz dystrybucją artykułów spożywczych.

Zawiesia przyssawkowe — charakterystyka

Zadaniem zawiesi przyssawkowych jest precyzyjne chwytanie przedmiotów i przenoszenie ich za pomocą wytwarzanej przez urządzenie próżni lub podciśnienia. Mogą zostać dodatkowo wyposażone w przyssawki próżniowe do szyb lub przyssawki przemysłowe (w zależności od charakteru przenoszonych ładunków).

Dzięki swojej mocy zawiesia przyssawkowe znacząco przyspieszają realizację zadań w hurtowniach, stacjach przeładunkowych, zakładach produkcyjnych lub usługowych. Poprzez automatyzację procesów pozytywnie wpływają na efektywność i wydajność pracy w branży produkcyjnej oraz usługowej, przenosząc blachy i szyby o zróżnicowanej wielkości i wadze.

Kupując u nas zawiesia przyssawkowe zyskujesz wsparcie na każdym etapie — od podjęcia decyzji, przez zakup, aż po obsługę posprzedażową. Zapraszamy do Premar!

Strona producenta

Katalog do pobrania ​Zawiesia przyssawkowe SMI

Maksymalna waga przedmiotu: 4000kg
Maksymalny rozstaw przyssawek: 4000mm x 1500mm

UWAGA: Zawiesie przyssawkowe jest wyposażone w pompę ssącą wytwarzającą podciśnienie, dzięki któremu przedmiot jest chwytany przez przyssawki. Do uniesienia przedmiotu niezbędny jest elektrowciąg.

  • All
  • rzad-3